Loader

TURAÇLAR TURİZM

Yetkili Serkan TURAÇ - Hasan TURAÇ
Telefon 0 326 613 10 88
Şehir Hatay
İlçe İskenderun
Semt İskenderun
E-Posta info@demo.com
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 / 19:00
ADRES

Pınarbaşı Mah. Denizciler Cad. 326. Sok. No:37 İskenderun/HATAY

HAKKIMIZDA

1976 yılında pikapla taşımacılık sektöründe Süleyman ve Rızkallah TURAÇ kardeşler tarafından yollardaki serüvenine başlamıştır. İlerleyen zamanlarda kamyonet ve kamyonlarla işlerini büyüten iki kardeş, 1988 yılında kamyonların yanına bir minibüs alarak taşımacılık sektörüne giriş yapmıştır. Akıllı ve sistemli çalışan TURAÇ kardeşler, aradan kısa süre geçtikten sonra bünyesine otobüsleri katmıştır.

Bu otobüsler sayesinde turizm macerasına katılan Turaçlar Turizm, önce şehir içi ardından şehirler arası turlar düzenlemeye başlamıştır.

2006 yılında Süleyman ve Rızkallah TURAÇ kardeşler; dürüst, akıllı, kalifiye, işlerini severek yapan, konularında uzman olan; Mehmet, Serkan ve Hasan TURAÇ kadeşlere devretmişlerdir. İşin başına geçen Mehmet, Serkan ve Hasan TURAÇ kardeşler, Turaçlar Turizm şirketinin büyüme ivmesini yükseltmiştir.

Filosuna yeni araçlar katıp, yeni turlar düzenlemiştir. Bunun yanı sıra Turaçlar Turizm bir çok insana istihdam sağlamıştır.

Hatay bölgesine kaliteli ve üstün hizmet sunan, yollarda olduğu gibi; hep ileri, daha ileri vizyonuna sahip TURAÇ Kardeşler, Turizm sektörünün yanı sıra, İnşaat, Mobilya ve Dekorasyon sektörlerinde de siz sayın müşterilerimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır...

MİSYON

Turaçlar Turizm; Turizm ve Taşımacılık sektöründe bölgede ilk olma kimliğiyle, güvenilirliği, üstün hizmet kalitesi ve rekabetçi konumuyla tercih edilen, örnek alınacak, önde gelen bir turizm şirket olma misyonu taşımaktadır.

 

VİZYON

Sektör ortalamalarının üstündeki büyüme trendinin sürdürülmesi,

Sektör ortalamalarının altında satış ve dağıtım giderleri,

Sıfırlanmış kaza ve kırımı,

Dünyada parmakla gösterilen hizmet anlayışı,

Düşük maliyetli taşıyıcılara denk birim maliyetleri,

Kurumdan elde edeceği yararın yarattığı katma değerle orantılı olduğunu bilen ve kendini geliştiren personelleriyle, örnek gösterilen bir turizm şirketi olmak.

 

Yol Tarifi

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Mesajınız

Mesaj yazmak için üye girişi yapmalısınız.