Loader

Titus Turizm

Yetkili Titus Turizm
Şehir Hatay
İlçe Antakya
Semt Antakya
E-Posta info@demo.com
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 / 19:30
ADRES

Atatürk Cad. Mıstıkoğlu İş Hanı No:7 Kat:2 D:5 Antakya/HATAY

HAKKIMIZDA:

1994 yılında Türkiye’nin en güneyinde Antakya’da  kurulmuş olan bir aile şirketiyiz.
1994 yılından 2015 yılına uzanan sürede hiç durmadık sürekli büyüyerek kurumsallaştık. Bugün Türkiye içinde 4 yurt dışında 2 şubemiz ile her türlü seyahat organizasyonu yapan bir şirket konumundayız. Yurtdışında faaliyet gösterdiğimiz yerlerin başında Katar geliyor. Katar’ın başkenti Doha’da bulunan acentamız bu ülkede kurulan ilk ve tek Türk Seyahat acentadır. Dohan’nın en yoğun caddelerinden biri üzerinde bulunan Al Matar Qadim caddesinde bulunmaktadır. İçerisinde 2 Türk 1 Filipin ve 1 Arap personeli ile hizmet sunmaktadır.  Sudan’ın başkenti Kharrtum’da bulunan acentamız bu şehirdeki tek alışveriş merkezi olan Afra alışveriş merkezinde yer almaktadır. Bu ülkedeki acentamızdada 2 Türk ve 3 sudanlı personelimizle hizmet vermekteyiz. Bu iki ülkedeki şubelerimizde Türk ve yerel konuklarımıza uçak bileti temini, tur ve seyahat organizasyonları yanında  iş seyahatleri yapan kişi ve kurum temsilcilerine hizmet vermekteyiz, ki bunların içine fuar, iş görüşmesi, heyetlerin ağırlanması, bayii toplantıları ve benzeri aktiviteler dahildir. Seyahatleriniz süresince uzmanlık alanımızı oluşturan bu ülkelerde A’dan Z’ye her türlü organizasyonu deneyimli ve dinamik kadromuzla sorunsuz hallediyoruz.  Bu ülkeler dışında Sırbistan’ın Belgrad ve Ukrayna’nın Kiev şehirlerinde partner acenta alarak faliyet gösteren şubelerimiz bulunmaktadır. Çalışma tarzımız çağdaş ve dinamiktir. Müşterilerimizin bu ülkelerle olan iş ilişkileri bizi yakından ilgilendirir. Sizlerin başarısı bizim gururumuzdur. 
Türkiye’de ise merkezimiz Antakya dışında 4 şubemiz bulunmaktadır. İstanbul’da Mecidiyeköy’de, Ankara’da Hoşdere’de , İskenderun’da ve Reyhanlı’da hizmet vermekteyiz. IATA  üyesi olan acentamız merkez ve şubelerinde aşağıda belirtilen hizmetleri vermektedir.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI UÇAK BİLETLERİ

YURT İÇİ VE YURT DIŞI OTEL REZERVASYONLARI

YURT İÇİ VE YURT DIŞI KÜLTÜREL GEZİLER,

HER TÜRLÜ OUTDOOR ETKİNLİKLERİ,

HER TÜRLÜ GÜNÜBİRLİK ÇEVRE GEZİLERİ,

YURT DIŞI SEYAHATLERİNİZDE VİZE HİZMETİ

YURT İÇİ VE YURT DIŞI KONGRE, SEMİNER VE BAYİİ TOPLANTILARI VE GEZİLER,

YURT DIŞI FUARLAR,

MİSAFİRLERİNİZ İÇİN DİLEDİĞİNİZ LİSANDA REHBERLİK HİZMETİ,

HAVAALANINDAN MİSAFİRLERİNİZİN KARŞILAMASI OTELE TRANSFERLERİNİN SAĞLANMASI,

OTO KİRALAMA SERVİSİ,

TUR VE OTEL KONAKLAMALARI ÇERÇEVESİNDE VİZE İŞLEMLERİNİN YÜRÜTÜLMESİ,

Neden Titus Turizm?


İşinde tecrübeli, dinamik ve güler yüzlüyüz 
Müşterilerimize karşı saygılıyız.
Başarılı olmak için çok çalışırız 
Şakadan anlarız, gücenip küsmeyiz 
İşimizi ve acentamızı çok severiz 
Pazar günü çalışırız
En önemlisi; Sizleri yurt dışında , iş seyahatlerinde telefonla arayarak her türlü talebinizi yerine getirmeye çalışırız.

 

Yol Tarifi

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Mesajınız

Mesaj yazmak için üye girişi yapmalısınız.