Loader

Selim Gül Turizm

Yetkili Yusuf Gül
Telefon 0 326 221 65 11
Şehir Hatay
İlçe Antakya
Semt Antakya
E-Posta info@demo.com
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 / 19:00
ADRES

Atatürk Cad. No:117 Antakya/HATAY

Kurum Profili: 

SELİMGÜL TURİZM olarak, Hatay'da 1974 yılından bu yana müşteri odaklı hizmet anlayışı ve tutumuyla, Araç Kiralama, Gezi-Tur-Kongre taşımacılığı ve VIP transfer hizmeti sunmaktayız.. Çözüm ortağı olduğumuz firmalarla birlikte hizmet ağımızı Türkiye'nin tüm bölgelerine yaymış bulunmaktayız.

Kalite Politikamız: 

- Müşteri memnuniyetini arttırmak, müşterinin beklediği kaliteyi , maksimum müşteri memnuniyetini, her türlü esnekliği göstererek ve müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına derhal cevap vermek.
- Kurum içi eğitimine ve ekip çalışmasına inanmış bir kurum olarak motivasyonda sürekliliği sağlamak.
- Düşünce ve davranışlarımızda açıklık ve dürüstlük prensiplerini benimsemek.
- Hizmette sınır tanımayan, güler yüzlü, planlı ve standartları en üst seviyede olan kaliteli hizmet vermek, kalite politikamızı belirleyen başlıca faktörlerdir.

Misyonumuz: 

Araç kiralama ve transfer hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun hizmet ve çözüm desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Çözüm ortaklarıyla birlikte büyümek ve onlara değer katmak. İnsana olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen firma olmak.

Vizyonumuz: 

Sektörde öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, Türkiye’ de en büyük değil, en iyi olmak; müşterilerinin sürekli güven duyacağı tedarikçi ve çözüm ortağı olmak.

Hizmetlerimiz:

Araç Kiralama;

- Değişik marka/model araç seçeneği ile kısa ya da uzun süreli araç kiralama beklentilerinizi karşılamaya hazırız.
- Araçlarımız her zaman yetkili servis kontrol ve güvencesinde olup Hatay'daki en kaliteli hizmeti sunmak görevimizdir.
- Zorlu yol koşullarında farklı marka ve modellerde 4x4 araçlarımızdan birini de tercih edebilirsiniz.
- Ayrıca güvenilir firmaların Hatay'daki çözüm ortağı olmaktan da gururluyuz.
- Tüm araçlarımız, full kaskolu olup, dileyen müşterilerimize yabancı dil bilen şoförlü araç kiralama seçeneği bulunmaktadır.
- Araçlarımızda navigasyon ve çocuk koltuğu ücretsizdir.

Gezi, Tur, Kongre Taşımacılığı;

- Otobüs, midi, mini, binek vb. her kapasitede aracı bünyesinde bulunduran SELİMGÜL TURİZM, güleryüzlü ve uzman personeli ile gezi, tur ya da kongre taşımacılığı konusundaki beklentilerinize profesyonelce çözüm sunmaktadır.
- Dilerseniz bulunduğunuz süre içerisinde tüm gün gezi ve turlarınızı gerektiğinde yabancı dil bilen profesyonel rehberlerimiz yardımıyla programlayabiliriz.

VIP Transfer;

- SELİMGÜL TURİZM olarak, Hatay Havalimanı'ndan Otel ya da diğer yerlere transfer taleplerinizi, full kaskolu, Özel donanımlı (deri döşeme , karşılıklı koltuklar, açılır kapanır masa , buzdolabı, LCD TV vs. ) VIP araçlarımızla, güleryüzlü ve uzman personellerimizle karşılamaya hazırız. 
- Hatay Havalimanı'ndaki Ofisimiz, Profesyonel ekibiyle 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Mesajınız

Mesaj yazmak için üye girişi yapmalısınız.