Loader

Hasgül Car Rental

Yetkili Hasgül Car Rental
Telefon 0 326 214 96 73
Şehir Hatay
İlçe Antakya
Semt Antakya
E-Posta info@demo.com
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 19:00
ADRES

İstiklal Cad. No.75/B Antakya/ HATAY

Hakkımızda: 

2001 yılından bu yana araç kiralama sektöründe hizmet vermekte olan şirketimiz, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar tamamı özmal olan araç filomuz ile her türlü bireysel veya kurumsal araç kiralama ihtiyacınıza, yüksek hizmet kalitesi ve uygun fiyat koşulları ile toplu çözümler sunmaktayız.

Kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı yapısından ödün vermeyen firmamız, hizmet öncesi ve sonrasında hızlı, ekonomik ve alternatif çözümler sunarak bünyesinde “mutlu müşteriler” oluşturmaktadır.

Misyonumuz:

Hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektöre pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendine amaç edinen bir firma olmak.

Vizyonumuz:

Faaliyet gösterdiğimiz Araç Kiralama ve Transfer sektöründe başarılarımızla, güvenilirliğimizle, girişimciliğimizle, müşteri memnuniyetimizle ve saygınlığımızla tanınan, itibarlı bir marka olmak.

Değerlerimiz: 

Güvenilirlik

Dürüstlük

Yaratıcılık

Hizmet Odaklılık

Toplumsal Değerlere Duyarlılık

Takım Ruhu

İnsana Saygı

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Mesajınız

Mesaj yazmak için üye girişi yapmalısınız.